SERVİSİMİZ

SERVİSİMİZ HAKKINDA

1200 m2 Kapalı Servis Alanı

EMCİ OTO, kurulduğu yıldan beri otomobil teknolojilerini büyük bir titizlikle takip eden, otomotiv sektöründeki bilinen tüm markaların dünya standartlarının üzerini hedefleyen, konusunda uzman teknik kadrosu ve tecrübesi sayesinde, araçların ve ayrıcalıklı sahiplerinin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını modern teknolojiyle korumayı kendine prensip haline getirmiştir.

EMCİ OTO Özel Servisinde genel olarak karşılaşılan otomatik şanzıman arızalarının garantili bir biçime onarımı, otomatik şanzıman bakımı, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman beyini arızası giderilmesi vb. birçok otomatik şanzıman arızası konusunda eğitimli ve tecrübeli ustalar tarafından gerçekleştirilmektedir.     Araçlarınızda karşılaşılan arıza ve problemlerde gerekli olan yedek parça stokuyla, aracınızın otomatik şanzıman onarımında ihtiyaç duyulan her türlü oto yedek parça ve aksesuarı uzman teknik kadromuz tarafından gelişmiş otomatik şanzıman servisi yedek parça stok kontrol sistemiyle takip edilmektedir. Bu sayede istenen zamanda otomatik şanzıman yedek parçası tedarik edilebilmektedir.

EMCİ OTO Şanzıman, otomobilinizin otomatik şanzıman konusunda özel servis hizmetini komple bir büyün olarak sağlamaktadır. Otomatik Şanzıman servisimizde FİAT, LANCIA, ALFA ROMEO marka araçlarınız için yeni otomatik şanzıman, otomatik şanzıman tamiri, otomatik şanzıman bakımı hizmetleri itina ile verilmektedir. Günümüz teknolojisi ile doğru orantılı bir biçimde teknik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize özel müşteri araçları randevulu ya da randevusuz bir biçimde kabul edilmektedir.

AYRICA EMCİ OTO SERVİSİMİZDE

- Her marka şanzıman, orijinal yedek parçası ve 2.El yedekleri bulunur.
- Elektronik, Mekanik her türlü arıza tespitleri yapılır, sorunları giderilir.
- Gerekli durumlarda revizyon işlemleri garantili olarak yapılır.
- Kilometreye bağlı Yağ/Filtre periyodik bakımı ve değişimi yapılır.
- Şanzıman Revizyonlarında orijinal parça kullanılmaktadır.
- Genel olarak komple garantili periyodik bakımı yapılmış, 2.El şanzımanlar mevcuttur